Veolia Transport

Veolia Transport Polska – zawieszone kursy. Kup tanie bilet autobusowy innych przewoźników. Porównaj ceny i rezerwuj.

bilety-euroticket       bilety-voyager

Veolia Transport jest częścią składową francuskiej firmy Veolia Environment, obok Veolia Energy, Veolia Environmental Services i Veolia Water. Veolia Transport Polska prowadzi swoją działalność na rynku przewozów lokalnych, regionalnych i komunikacji miejskiej. Między innymi w celu umocnienia pozycji firmy Veolia Transport na świecie,  firma podpisała w bieżącym roku porozumienie ze spółką La Caisse des Deports des Consignations, skutkujące zawarciem integracją Veolia Transport  i Transdev. W wyniku tego porozumienia nastąpiła konsolidacja sił między głównymi uczestnikami rynku transportowego w celu zaspokojenia rosnących potrzeb i wymagań rynkowych, a także oczekiwań klientów.  Inne nowości w zakresie oferty firmy Veolia Transport Polska to: zaoferowanie studentom 25% obniżki w cenie biletu na trasach: Głuchołaz – Opole oraz Prudnik – Opole.

Rezerwacja Biletów Autobusowych On Line:
>>>    Linie Veolia Transport

Ponadto wprowadzenie promocyjnych cen biletów w wysokości 1 zł na podróż powrotną na trasie Kętrzyn – Olsztyn lub odwrotnie, dla podróżujących, którzy okażą zakupiony, ważny bilet normalny na tej trasie. Dalej, firma Veolia Transport Polska uruchomiła częstsze połączenia na popularnej trasie Mielec – Kolbuszowa – Rzeszów, dzięki czemu autobusy na tej trasie kursują nawet co 15 minut. Firma wprowadziła także ostatnio nową promocję pod hasłem Tania Jazda w Bieszczadach, dzięki której pasażerowie skorzystać mogą z niższych cen biletów na trasach: Sanok – Krosno – Jasło – Tarnów – Kraków, a także Ustrzyki Dolne – Lesko – Sanok – Brzozów – Rzeszów.

Bilety autokarowe do Anglii
Bilety autokarowe do Belgii
Bilety autokarowe do Holandii
Bilety autokarowe do Szwajcarii
Bilety autokarowe do Francji
Bilety autokarowe do Włoch
Bilety autokarowe do Irlandii
Bilety autokarowe do Portugalii
Bilety autokarowe do Finlandii
Bilety autokarowe do Chorwacji
Bilety autokarowe do Bułgarii

Poza powyższą promocją, na tych trasach klienci uzyskać mogą również dodatkowe, stałe rabaty; np.: obniżka 10% za 9-ty bilet zakupiony na trasie do lub z Rzeszowa; 25% zniżki dla pasażerów kursujących na połączeniem Sanok – Ustrzyki Dolne; bądź rabaty wiekowe. Nowością w firmie Veolia jest także wprowadzenie do obrotu miesięcznego lub okresowego (a w przyszłości także wieloprzejazdowego) biletu elektronicznego, tzw. EM-KARTY. Karta ta wyposażona jest w Chip, zawiera dane osobowe pasażera i ważna jest z paragonem otrzymanym w momencie zakupu biletu. Karta upoważnia do nielimitowanych przejazdów na danej trasie i w okresie ważności karty, we wszystkie dni tygodnia. Po utracie ważności, karta jest ładowana ponownie, przy zakupie kolejnego biletu autobusowego. Podobną ofertę posiada Eurolines i Agat.