Agat

TANIE BILETY AUTOBUSOWE AGAT – PROSTA SZYBKA BEZPIECZNA REZERWACJAbilety-autokarowe-agat

Autobusy Agat jeżdżą do następujących krajów: autobusy do Anglii, autobusy do Niemiec, Belgia, Białoruś Czechy, Dania, Francja, Grecja, Holandia, Luksemburg, Słowenia, Szwajcaria, Ukraina, Węgry, Włochy.

Przykładowe trasy autobusów Agat:

Autokar Agat z Krakowa do Berlina – sprawdź rozkład jazdy
Linia E-340 Polska-Francja
KRAKÓW    Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 , górna płyta
BERLIN    ZOB Funktrum, Masurenallee 4-6

Autokar Agat z Lublin do Monachium – sprawdź rozkład
Linia Agat A-04 Polska Włochy
LUBLIN Dworzec PKS, st. 0
MONACHIUM ZOB an der Hackerbrücke, Arnulfstr. 21, st. 4

Autokar Agat z Warszawy do Londynu – sprawdź rozkład jazdy
Linia Agat AT-01 Polska Anglia
WARSZAWA  Dw. PKS `Zachodni` Al. Jerozolimskie 144 (st. 10 lub 11)
LONDYN  Victoria Green Line

Autokar Agat z Wrocławia do Londynu – zarezerwuj bilet
Autobus Agat AT-01 Polska Anglia
WROCŁAW Dw.PKS, ul. Sucha peron 5
LONDYN Victoria Green Line

Autokar Agat z Krakowa do Mediolanu – rezerwuj bilet
Linia Agat A-04 Polska Włochy
KRAKÓW Dw. MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
MEDIOLAN Terminal Bus Milano – Lampugnano

Firma Agat istnieje na polskim rynku od 1992 roku ze swą siedzibą w Kraśniku oraz biurami w Lublinie, Tarnobrzegu, Lubartowie, Puławach oraz w Ostrowcu. W miastach tych można dokonywać zatem sprzedaży oraz rezerwacji wszystkich biletów. Agendy firmy w Polsce funkcjonują we wszystkich województwach, zaś za granicą znajdują się w 11 państwach, w obrębie których realizowane są kursy autokarów należących do „Agat”.

Rezerwacja Biletów On Line:
>>>    Autobusy Agat Rezerwacja

I tak, są to:
Bilety autokarowe Anglia (m. in. Glasgow, Bristol, Edynburg, Southampton);
– Ukraina (Łuck);
Bilety Autokarowe do Szwajcarii (Genewa, Zurych, Mellingen, Lozanna, Kussnacht);
Bilety Autokarowe do Niemiec (m.in. Berlin, Hamburg, Kiel, Lubeka);
– Holandia (Amsterdam, Haga, Rotterdam);
– Grecja (Ateny);
– Francja (Nicea, Marsylia);
– Dania (Kopenhaga);
Bilety Autokarowe do Belgii (Bruksela, Antwerpia);
– Austria (Schruns);
– Włochy (Turyn, Wenecja, Rzym, Palermo, Messyna, Catania, Pescara, Cosenza, Firenze) – do Włoch odbył się pierwszy kurs w 1992 roku!

Firma posiada liczne certyfikaty oraz osiągnięcia. Z pewnością najbardziej prestiżowym jest przyznany jej tytuł Lidera Polskiej Turystyki (kategoria: Przewoźnicy Autokarowi) przez czasopismo „Rynek Podróży” w 2006 roku. Agat ponadto od 1998 roku figuruje na liście Regionalnej Izby Turystyki w Lublinie, zaś od 2004 roku jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych.

Z Polski autokary wyjeżdżają do: Włoch i Francji (Palermo, Marsylia, Lecce), Szwajcarii (Genewa, Milano), Niemiec Niemiec Danii (Flensburg, Frederikshavn, Freiburg, Saarlouis i Kopenhaga), Holandii i Belgii, Grecji (Ateny), do Wielkiej Brytanii (Cardiff) oraz na Ukrainę (Łuck). Zbliżoną ofertę mają Autobusy Interbus oraz  Autobusy Sindbad.

.
Do obowiązków pasażera należy stawienie się najpóźniej pół godziny przed planowanym odjazdem autokaru. W momencie, gdy tego nie uczyni, jest to równoznaczne z jego rezygnacją z podróży i przewoźnik nie ponosi za to odpowiedzialności. Przy rezerwacji biletu należy koniecznie zapoznać się z warunkami przewozu, który uwzględnia prawa i obowiązki klientów. W sporadycznych przypadkach przewoźnik ma prawo usunąć pasażera z autokaru.

Dzieje się tak w momencie, gdy ten drugi nie stosuje się do regulaminu, jest agresywny, zakłóca spokój, jest pod wpływem alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających, aktualnie choruje zakaźnie i tym podobne. Agat nie jest w stanie przejąć odpowiedzialności za wszystkie odwołane kursy, spowodowane złymi warunkami atmosferycznymi i innymi klęskami żywiołowymi, niezależnymi od przewodnika. Informacje należy potwierdzić na stronie przewoźnika.

Autobusy Agat POLSKA NIEMCY POLSKA
Linia N 01 – przystanki:

TOMASZÓW LUBELSKI, ZAMOŚĆ, KRASNYSTAW, CHEŁM, LUBLIN, PUŁAWY, RADOM, SKARŻYSKO KAMIENNA, KIELCE, JĘDRZEJÓW, KRAŚNIK, JANÓW LUBELSKI, NISKO, STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, MIELEC, SANOK, KROSNO, JASŁO, BIECZ, GORLICE, GRYBÓW, NOWY SĄCZ, LIMANOWA, MSZANA DOLNA, MYŚLENICE, PRZEMYŚL, JAROSŁAW, PRZEWORSK, RZESZÓW, DĘBICA, TARNÓW, BRZESKO, KRAKÓW, OSTROWIEC ŚW, STARACHOWICE, BIAŁYSTOK, ŁOMŻA, OSTROŁĘKA, PUŁTUSK, WARSZAWA, TOMASZÓW MAZOWIECKI, PIOTRKÓW TRYB., RADOMSKO, CZĘSTOCHOWA, PRZYSUCHA, OPOCZNO, BEŁCHATÓW, ŁASK, ZDUŃSKA WOLA, SIERADZ, KALISZ, OSTRÓW WLKP.

Autobusy Agat POLSKA WŁOCHY POLSKA; Linia : A-04 przystanki:

KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, GLIWICE, STRZELCE OP., OPOLE, WROCŁAW, LEGNICA, BOLESŁAWIEC, JASTRZĘBIE, ZDRÓJ, ŻORY, RYBNIK, WODZISŁAW ŚL., RACIBÓRZ, BIELSKO – BIAŁA, PSZCZYNA, TYCHY