Eurobus

Tanie bilety autokarowe EUROBUS
Szybka i prosta rezerwacja on line, super promocje i zniżki.
REZERWUJ BILETY ON-LINE JUŻ TERAZ

euroticket11

Eurobus to grupa zrzeszająca wielu przewoźników krajowych, działających w oparciu o wspólne zasady i cele działania. Jedną z takich zasad jest reorganizacja siatki połączeń, każdorazowo po analizie danego sezonu, a także w wyniku zawarcia kolejnych porozumień, bądź umów o współpracy. Obecnie w wyniku tej analizy, pojawiły się pewne nowości w ofercie firmy. Od listopada bieżącego roku uruchomione zostało bezprzesiadkowe połączenie na trasie z Zamościa, przez miejscowości: Chełm, Lublin, Puławy, Warszawa, Łódź, Poznań, Eindhoven, Antwerpia, Bruksela i Lille, aż do Paryża we Francji. Ponadto, niezależnie od powyższego, do Włoch, Wielkiej Brytanii, Austrii, Belgii, Francji Szwajcarii i Niemiec uruchomione zostały dodatkowe kursy, a w niektórych przypadkach także miejsca przystankowe. Jeśli szukasz połączenia do tych miast innych linii polecamy: Veolia oraz Gromada.

UWAGA: Eurobus oraz Eurolines Polska połączyły się i obecnie na rynku transportowym działają jako jedna firma pod nazwą Eurobus – Eurolines Polska.

Eurobus – najtańsze bilety autokarowe do Niemiec – Rezerwuj teraz.

berlin-niemcy

Przykładowa trasa  – Autobus z Polski do Niemiec Eurobus:

CHORZÓW
BYTOM
ZABRZE
GLIWICE
PYSKOWIC
TOSZEK
STRZELCE
OPOLE
WROCŁAW
LEGNICA
BERLIN
HAMBURG
BREMA
OLDENBURG
LEER
GRONINGEN

Wszystkie te działania mają służyć realizacji głównego celu działania grupy, jakim jest ciągłe doskonalenie jakości obsługi klienta poprzez dostosowywanie swojej oferty do ich potrzeb, optymalizację ceny biletów, a także bezpieczeństwo, komfort i niezawodność przejazdu. Ta wysoka jakość świadczonych usług transportowych firmy Eurobus została w bieżącym roku doceniona przez czasopismo branżowe Rynek Podróży, które po raz kolejny nadało firmie Eurobus tytuł   Lider Polskiej Turystyki w kategorii przewoźnicy autokarowi, potwierdzony certyfikatem. Jest to specjalny program promocyjny dla najlepszych, będący rekomendacją do współpracy i korzystania z usług i oferty firm najlepszych w branży turystycznej. Ogólny zaś schemat połączeń firmy Eurotrans to połączenia obsługiwane przez firmy Bus Travel, Orland i Trans Service – trasy do Austrii, Belgii, Francji, Holandii, Luksemburga, Niemiec, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii; przez firmę kooperacyjną Sokół – trasy do Holandii i Niemiec; przez firmę Trans Service – trasy do Włoch; oraz przez firmę AT Zawadzkie – trasy wyłącznie do Niemiec.

Bilety na przewozy liniami firmy są dostępne w sprzedaży na terenie całego kraju. W ramach promocji i obniżek w cenach biletów firma stosuje zarówno stałe zniżki dla całej grupy, jak też indywidualne dla danej firmy. Oprócz standardowych obniżek, np. dla dzieci, młodzieży i osób starszych, dla posiadaczy karty stałego klienta, firma oferuje także specyficzne promocje: 50% za zakup piątego biletu z kartą stałego klienta, 50% z wyjazd w dniu urodzin, 50% za drugie miejsce dla tej samej osoby, a także 15% dla posiadaczy karty stałego klienta innych polskich, licencjonowanych przewoźników autokarowych.