Jak kupić bilet ?

Aby zakupić bilet autokarowy korzystamy ze specjalnego formularza. Dzięki niemu ustalimy miejsce oraz czas wyjazdu. Kupno biletu zaczynamy od wyboru kraju wyjazdu (1.1), oraz kraju przyjazdu (1.2). Następnie wybieramy liczbę pasażerów (1.3). Kolejnym punktem jest wybór biletu jedno lub dwustronnego (1.4). Następnie klikamy Dalej (1.5)

1

Pojawia nam się nowa plansza, z nowymi polami do wyboru. Zaczynamy od wyboru miasta wyjazdu (2.1) oraz miasta przyjazdu (2.2), następnie wybieramy datę wyjazdu (2.3). Gdy wybierzemy wszystkie parametry klikamy Dalej (2.4).

2

Po kliknięciu polecenia Dalej w poprzednim punkcie wyświetlą nam się dostepne wyjazdy. W kolumnie (3.1) wybieramy interesującą nas datę oraz godzine wyjazdu. Po najechaniu kursorem myszki na pytajnik w kolumnie (3.2) wyświetlą nam się szczegóły połączenia. Możemy również sprawdzić dokładny rozkład klikając w „rozkład” w kolumnie (3.3). Gdy wybierzemy wszystkie opcje klikamy Dalej (3.4)

3

4

Po wybraniu interesującego nas połączenia przechodzimy do uzupełnienia naszych danych osobowych. Wypełniamy dokładnie i rzetelnie wszystkie pola (4.1), przechodzimy do wyboru taryfy w polu (4.2). Jeśli posiadamy kartę stałego klienta wybieramy odpowiednią taryfę SK i wpisujemy numer karty w polu Podstawa do zniżki/taryfy. Po wypełnieniu wszystkich pól musimy zapoznać się z regulaminami oraz zaakceptować je. Jeśli osoba korzystająca z przejazdu jest niepełnoletnia należy wydrukować i podpisać odpowiednie upoważnienie. Link do formularza znajduje się po prawej stronie w sekcji (4.3). Gdy zaakceptujemy regulaminy klikamy Akceptacja (4.4)

5

Sprawdzamy czy dane, które wprowadziliśmy są poprawne, wybieramy walutę, w której chcemy dokonać płatności (5.1), następnie klikamy KUP BILET (5.2)

7

Wybieramy odpowiednią dla nas metodę płatności i postępujemy dalej zgodnie z odpowiednimi instrukcjami dla wybranej metody płatności

8