Gromada

Tanie bilety autokarowe GROMADA
Szybka i prosta rezerwacja on line, super promocje i zniżki.
REZERWUJ BILETY ON-LINE JUŻ TERAZ

euroticket11

Tanie Bilety Autokarowe Gromada do Niemiec. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego połączenia autokarowego spróbuj w wyszukiwarce Voyager.

Gromada to nazwa biura turystycznego, które zostało założone w 1937 roku z główną siedzibą w Warszawie. Firma posiada regionalnych biur zlokalizowanych na terenie całego kraju, a także w Berlinie w Niemczech. Głównym obszarem działalności firmy jest świadczenie usług hotelarskich i turystycznych. W ramach świadczonych usług wyróżnić można: organizację wycieczek, kolonii, obozów, pielgrzymek, kompleksową obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i grupowych krajowych i zagranicznych, a także organizację wystaw, kongresów i konferencji. Gromada to także grupa podmiotów, działających według wspólnych zasad, a zajmujących się turystyką i dziedzinami okołoturystycznymi. Podobne usługi świadczą Rudnik Tumay oraz Sindbad.

Rezerwacja Biletów On Line:
>>>    Linie Gromada

W grupie tej wyróżnić można następujące grupy: Gromada Travel GmbH, Gromada Transport, Gromada Securitas, Gromada Medica, Gromada Invest oraz dwie szkoły wyższe kształcące studentów w zakresie turystyki i hotelarstwa. Gromada Transport to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, działającą na polskim rynku transportowych od 1995 roku. W celu sprawnej organizacji transportu, Gromada dysponuje nowoczesnym taborem – autobusami marek Neoplan, Scania, Bova i ISUZU oraz minibusami marki Opel, który sukcesywnie jest wymieniany i uzupełniany o nowe pojazdy. Firma zatrudnia również odpowiedzialnych, wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, w celu zapewnienia pasażerom bezpiecznej i komfortowej podróży. Głównym połączeniem obsługiwanych przez autokary Gromady jest trasa z Olsztyna do Saarbrucken w Niemczech. Wyjazd z polskiego przystanku początkowego odbywa się w niedziele i czwartki, a podróż powrotna rozpoczyna się we wtorki i soboty. Koszt przejazdu pomiędzy najbardziej oddalonymi przystankami wynosi około 300 zł w jedną stronę i 400 zł w obydwie strony.

Bilety autokarowe innych przewoźników, które także możesz kupić na naszej stronie:

Sindabd, Interbus, Bartuś, Nord, Rudnik Tumay, Polonia Transport, Becker Reisen, Almabus, Bermuda, Bartuś, Sołtysik Reisen

oraz tanie bilety autobusowe:

Agat, Biacomex, Bis Pol, Deutsche Touring, Ecolines, Elabus, EST Lorek, Eurolines, Europa Express, Evatrans, Globtourist, Gromada Transport, Intercars, Orbis Transport, PKS Warmia, Pol Fol, Polmar, Polonia Transport, Superpol, Sokół, Trans Europa, Visitor, Zawadzkie, Globus, Eurobus, Ela Bus, Eurores, Retman, Autokar Polska