Eurolines

Tanie bilety autokarowe EUROLINES
Szybka i prosta rezerwacja on line, super promocje i zniżki.
REZERWUJ BILETY ON-LINE JUŻ TERAZ

euroticket11

UWAGA: Eurobus oraz Eurolines Polska połączyły się i obecnie na rynku transportowym działają jako jedna firma pod nazwą Eurobus – Eurolines Polska. Sprawdź rozkład jazdy autobusów Eurolines.

eurolines-logo

Autokary Eurolines – międzynarodowy przewoźnik autokarowy – Europa. Przewozy z Polski i do Polski. Nowoczesne autokary, bezpieczeństwo, przyjemna obsługa, mozliwość przewozu dwóch sztuk bagażu po 40 kg bez dopłaty.
Kraje: Anglia, Austria, Belgia, Bułgaria, Białoruś, Czechy, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Słowenia, Szwajcaria, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania.
Płatności za bilety: karta kredytowa lub przelew bankowy.
Rezerwacja biletów w systemie Euroticket

Eurolines to firma oferująca połączenia autokarowe do ponad 200 miast poza granicami naszego kraju, w skład której wchodzą przewoźnicy z ponad 20 państw. Polska dołączyła do organizacji Euro Lines w roku 2000. Do przedstawicieli firmy na terenie naszego kraju należą następujący udziałowcy: Veolia-Eurolines, Warszawa, Jordan, Kraków, Omnia, Tyniec Mały, Sokół, Tyniec Mały, Omnia Travel, Katowice, Comfort Lines, Gliwice, Biacomex, Białystok. Natomiast główna siedziba firmy znajduje się na ul. Pukowca 15 w Katowicach, tel. (0 32) 351-20-00. Euro Lines zatrudnia profesjonalnych pracowników, udzielających wielu przydatnych informacji od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00 oraz w soboty w godzinach: 9.00 do 13.00. Dzięki renomowanym liniom autokarowym Eurolines podróżni mają możliwość dotarcia w sposób bezpieczny i komfortowy do najpiękniejszych zakątków Europy, nawet takich, do których nie docierają samoloty. Nowoczesne autobusy wjeżdżają przy tym do samego centrum miasta docelowego, co jest sporym ułatwieniem dla klientów firmy.

Podróżujący z firmą przewozową Eurolines mają możliwość wyboru z szerokiego wachlarza dostępnych połączeń. Z Polski (ze 150 miast) możemy więc dojechać do państw takich jak: Anglia, Austria, Belgia, Białoruś, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Rosja, Słowacja, Szkocja, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Walia, Węgry oraz Włochy.
Warto kupić bilety dużo wcześniej, niż określona data wyjazdu, ponieważ możemy się wówczas spodziewać dużej obniżki ceny. I tak na przykład, jeśli do wyjazdu zostało ponad 45 dni – cena naszego biletu będzie niższa aż o 22%.

Z kolei karta stałego klienta upoważnia do korzystania z jeszcze większych zniżek
Bilety można wykupić zarówno tylko w jedną stronę, jak i tam i z powrotem. Jeśli wybieramy drugą opcję – mamy z kolei możliwość określenia daty lub pozostawienia naszego biletu otwartym.
Jeśli chodzi o miejsca sprzedaży biletów na podróż do jednego z dwudziestu czterech wyżej wymienionych krajów – są nimi wszystkie Biura Podróży Eurolines, rozsiane na terenie całej Polski. Można też dokonać rezerwacji przez internet. na naszej stronie internetowej . W celu zdobycia dodatkowych informacji możemy zajrzeć na stronę oficjalną firmy Eurolines.pl Polska.

Kupując bilet na podróż z Euro lines należy też pamiętać o tym, że jego cena zawiera również przewóz bagażu. I tak: nasz bagaż podręczny nie może przekraczać wagi 5 kilogramów i powinien mieć taki rozmiar, aby bez trudu zmieścił się w schowku nad siedzeniem, wewnątrz autokaru. Z kolei tak zwany bagaż podstawowy, który jest pakowany do dużych bagażników zewnętrznych, nie powinien przekraczać wagi 25 kg –  te informacje o wadze bagażu należy zawsze potwierdzić u przewoźnika. Za każdy kolejny kilogram bagażu musimy wnieść dodatkową opłatę, przy czym maksymalna waga i tak nie może przekroczyć określonej wagi. Szczegóły dotyczące limitu bagażowego należy zawsze sprawdzić na stronie przewoźnika.
Z wykupionym wcześniej biletem, bagażami oraz dokumentami koniecznymi podczas podróży – klienci Eurolines po prostu przychodzą na odpowiedni przystanek, z którego doświadczona załoga dowiezie ich do wybranego celu. Jeśli interesuje Cie podobna oferta zachęcam do zapoznania się z liniami PKS Warmia i PKS Stalowa Wola.