Bilety do Karlsruhe

Karlsruhe – tanie bilety autokarowe do Karlsruhe. Busy Polska Niemcy.

euroticket11 voyager

Przejazdy autokarowe, szczególnie na trasach międzynarodowych stały się niezwykle popularną formą transportu wśród polskich podróżujących. Szczególnie od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej nastąpił wyraźny wzrost popytu na ten transport, a to z uwagi na wzrost przewozów międzynarodowych wynikających poza celami turystycznymi, również z celów służbowych, bądź zarobkowych. Ponadto ta forma przejazdów jest bardzo bezpieczna, wygodna i komfortowa, a także ogólnie dostępna w odróżnieniu do innych. Bilety na przejazdy autokarowe są dostępne dla zainteresowanych w wielu biurach podróży na terenie całego kraju, a także za granicą. Bilety takie można również zarezerwować, kupić, a następnie zarządzać przez Internet.

Bilety autokarowe do Anglii
Bilety autokarowe do Belgii
Bilety autokarowe do Holandii
Bilety autokarowe do Szwajcarii
Bilety autokarowe do Francji
Bilety autokarowe do Włoch
Bilety autokarowe do Irlandii
Bilety autokarowe do Portugalii
Bilety autokarowe do Finlandii
Bilety autokarowe do Chorwacji
Bilety autokarowe do Bułgarii

Przed zakupem biletu warto zapoznać się z warunkami przewozu danego przewoźnika, określającymi m.in. wysokość i wymogi warunkujące uzyskanie dodatkowych obniżek i rabatów, co znacznie może obniżyć jeszcze cenę przejazdu. Dodatkową korzyścią jest zakup biletu dwukierunkowego, którego cena jest znacznie niższa, aniżeli dwukrotność ceny biletu jednokierunkowego. W ramach jednego biletu, pasażer dodatkowo uprawniony jest do przewozu bagażu podręcznego ważącego nie więcej, niż 5 kg oraz jednej sztuki bagażu dodatkowego do 20 kg. Polacy mogą dotrzeć autokarami krajowych firm do wielu miejscowości zlokalizowanych na terenie całej Europy.

Jednym z takich miejsc jest Karlsruhe leżące w południowo wschodniej części Niemiec. Trasy prowadzące przez to miasto z reguły nie kończą się tam, ale zmierzają dalej, albo do Saarbrucken, albo do Stuttgartu, albo do Freiburgu. Natomiast firmy transportowe oferujące trasy z Polski do Karlsruhe to: Eurolines Polska, Ecolines, Touring/Gromada, Gairing, Globus, Olivia, Polonia Transport, Agat, czy PKS Warmia. Podróż na trasie z Warszawy do Karlsruhe trwa około 21 godzin, kosztuje od 180 do 220 zł i możliwa jest dzięki pięciu firmom transportowym.