Bilety do Belfastu

Belfast – tanie bilety autokarowe do Belfastu. Busy Polska Belfast.

euroticket11 voyager

Belfast to stolica, a zarazem jedno z największych miast Irlandii Północnej. Ze względu na swe usytuowanie na wyspie dotarcie do tego miejsca nie zależy do najłatwiejszych. Warto jednak rozeznać się w oferowanych obecnie na polskim rynku transportowym ofertach, aby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Jedną z możliwości transportu jest samolot. Od kilku lat na polskim rynku pojawiły się tanie linie lotnicze, które oferują ceny przelotów znacznie niższe, aniżeli linie regularne. Z reguły połączenia bezpośrednie są znacznie droższe, aniżeli te, z przesiadką, a dodatkowo chcąc kupić tani bilet, należy to zrobić odpowiednio wcześniej. Poza tym w Polsce, pomimo występowaniu kilku lotnisk, to tylko nieliczne obsługują połączenia, którymi dolecieć można do Belfastu, tak więc wymagane jest skorzystanie z dodatkowej przesiadki, co dodatkowo zwiększa i koszt i czas podróży.

Tanie bilety autokarowe Polska Irlandia

irlandia-eurolines

Z podróżowaniem pociągiem na tym odcinku jest jeszcze gorzej, aniżeli samolotem. Wszakże to wygodny środek transportu, ale i bardzo kosztowny i wymagający wielu dodatkowych przesiadek. Ostatnią zaś formą transportu publicznego są międzynarodowe przejazdy autokarowe. Zapewniają one wysoką jakość świadczonych usług, za stosunkowo niską cenę, a przede wszystkim są raczej dostępne dla wszystkich zainteresowanych tą formą transportu. To wszystko sprawia, iż autokary są jednym z najczęściej wykorzystywanych środków transportu do podróżowania przez Polaków. Transport z Polski do Belfastu zapewnia tylko jedna firma – Eurolines Polska.

Pomimo to wszystkie regiony Polski skorzystać mogą z transportu autokarowego do Belfastu. Oferowane przez tego przewoźnika trasy prowadzą z Sokółki przez: Czarną Białostocką, Białystok, Zambrów, Warszawę, Łódź, Konin, Poznań, Świebodzin; z Przemyśla przez: Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice; a także z Olsztyna przez: Ostródę, Elbląg, Gdańsk, Słupsk, Koszalin i Szczecin, a następnie autokar realizujące tę trasę przejeżdża przez: Dover, Londyn, Milton Keynes, Northampton, Newcastle Upon Tyne, Carlisle, aż docelowo do Belfastu.