PKS Stalowa Wola

Tanie Autokary z Polski do Francji i z Francji do Polski – PKS Stalowa Wola

5bTanie Bilety Autokarowe PKS do FRANCJI. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego połączenia autokarowego spróbuj w wyszukiwarce Voyager.

PKS Stalowa Wola to spółka akcyjna działająca od 2000 roku jako samodzielna i samofinansująca się firma z siedzibą w Stalowej Woli. Do tego roku, firma funkcjonowała jako państwowe i ogólnokrajowe przedsiębiorstwo.

Rezerwacja Biletów On Line do Francji:
>>>    Linie PKS Stalowa Wola

Rok 2000 przyniósł firmie samodzielność, a dokonało się to przez akt komercjalizacji i od tego okresu firma posługuje się skrótem PKS oznaczającym Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej. Podstawowym obszarem działania firmy jest transport zarówno krajowy, jak i międzynarodowy osób. Dodatkowymi usługami, świadczonymi przez firmę są: spedycja, przewóz ładunków, wynajem autokarów, usługi stacji paliw i stacji napraw i kontroli pojazdów. Transport osób realizowany jest jako połączenia lokalne, pośpieszne i dalekobieżne. Linie dalekobieżne wyruszają ze Stalowej Woli do Rzeszowa, Krakowa, Warszawy, Zakopanego, Polańczyka, Lublina oraz Przemyśla. Z dworca autobusowego w Stalowej Woli wyjeżdżają ponadto autokary lokalne do wielu miejscowości, zlokalizowanych w okolicach miasta oraz inni przewoźnicy np. Eurolines i Gromada. W ramach zaś przewozów międzynarodowych PKS Stalowa Wola realizuje połączenia do Francji, do miejscowości Saint Etienne.

zfrancja

Linia ta startuje z czterech kierunków z Polski, zatrzymując się w pośrednich miejscowościach przystankowych. I kierunek: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Kraków, Prudnik, Nysa, Brzeg, Oława, Wrocław, Bolesławiec; II kierunek: Gdynia, Gdańsk, Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Leszno, Wrocław, Legnica, Bolesławiec; III kierunek: Białystok, Łomża, Ostrów Mazowiecka, Warszawa, Łódź, Sieradz, Kępno, Wrocław, Legnica, Bolesławiec oraz IV kierunek: Lublin, Kraśnik, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Kielce, Jędrzejów, Częstochowa, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec. W miejscowości Bolesławiec autokary zjeżdżają się w powyższych tras, a następnie jeden z nich wyrusza w podróż do francuskiej miejscowości docelowej, zatrzymując się po drodze w miejscowościach: Strasbourg, Mulhouse, Besancon, Dijon, Chalon oraz Lyon.

U nas zarezerwujesz także:

Bilety autokarowe do Anglii
Bilety autokarowe do Belgii
Bilety autokarowe do Holandii
Bilety autokarowe do Szwajcarii
Bilety autokarowe do Francji
Bilety autokarowe do Włoch
Bilety autokarowe do Irlandii
Bilety autokarowe do Portugalii
Bilety autokarowe do Finlandii
Bilety autokarowe do Chorwacji
Bilety autokarowe do Bułgarii