OST Gromada

GROMADA – tanie bilety autokarowe do Niemiec. Zniżki i promocje na bilety Polska Niemcy. Rezerwuj teraz!

euroticket11

Tanie Bilety Autokarowe Gromada do Niemiec. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego połączenia autokarowego spróbuj w wyszukiwarce Voyager.

OST Gromada to spółka działająca jako zrzeszenie wielu firm, świadczących usługi w różnym zakresie, ale działające w oparciu o wspólne standardy i cele działania. Zgodnie z tą zasadą także oferowana przez firmę karta stałego klienta jest możliwa do uzyskania bez względu na usługę, z której klient skorzystał, jak również obowiązuje we wszystkich obszarach działania całej organizacji. Firmy wchodzące w skład grupy Gromada zajmują się świadczeniem usług w zakresie: transportu, usług medycznych i rehabilitacyjnych, ochroniarstwa, budownictwa turystycznego i hotelarskiego, a także edukacji w zakresie turystyki i gastronomii.

U nas zarezerwujesz także:

Bilety autokarowe do Anglii
Bilety autokarowe do Belgii
Bilety autokarowe do Holandii
Bilety autokarowe do Szwajcarii
Bilety autokarowe do Francji
Bilety autokarowe do Włoch
Bilety autokarowe do Irlandii
Bilety autokarowe do Portugalii
Bilety autokarowe do Finlandii
Bilety autokarowe do Chorwacji
Bilety autokarowe do Bułgarii

Jedną z tych firm, wchodzących w skład OST Gromada jest Gromada Transport Sp. z o.o. Firma ta świadczy usługi transportowe, z wykorzystaniem nowoczesnych autokarów i minibusów, jak również wynajmuje te autokary, a także prowadzi wypożyczalnię i serwis samochodów osobowych. Najnowszym, nabytkiem firmy jest nowy, nowoczesny i luksusowy autokar marki ISUZU z 28 miejscami dla pasażerów.

Dzięki profesjonalnej obsłudze i nowoczesnemu taborowi, pasażerowie przewożeni przez profesjonalnych i wyszkolonych kierowców mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży. Główną trasą w ofercie firmy Gromada Transport jest linia Olsztyn – Saarbrucken w Niemczech przez m.in.: Ostródę, Elbląg, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Gottingen i Kassel. Wiele lat doświadczeń w oferowaniu usług transportowych  pozwoliło na wypracowanie wysokich standardów świadczonych usług, o czym przekonać się można z opinii pasażerów.