Bilety do Liverpoolu

Liverpool – tanie bilety autokarowe do Liverpoolu. Busy Polska Anglia.

euroticket11 voyager

Bilety na międzynarodowe trasy autokarowe zakupić można albo przez Internet, albo bezpośrednio w agencjach pośredniczących w tej sprzedaży na terenie całego kraju. Wśród rodzajów biletów zakupić można bilet jednokierunkowy, albo bilet dwukierunkowy, który de facto jest tańszy, aniżeli dwa bilety jednokierunkowe kupowane oddzielnie. Ponadto zakupić można także bilet typu open, który ważny jest 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia podróży międzynarodowej. W ramach przejazdu autokarem pasażer uprawniony jest zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego, nieprzekraczającego wagowo 5 kg, oraz jedną sztukę bagażu przewożonego w luku bagażowym, ważącego maksymalnie 20 kg. Są to wielkości standardowe, najczęściej stosowane wśród przewoźników na polskim rynku transportowym, a z wszelkimi odstępstwami zapoznać się można czytając warunki przewozu danego przewoźnika.

anglia-autokary

Ogólną zasadą jest również to, iż firmy przewozowe stosują obniżki dla pewnych grup pasażerów, do których zaliczyć można: dzieci, młodzież, emerytów, czy grupy zorganizowane, a dodatkowo każdy indywidualnie może ustalić sobie jakieś dodatkowe obniżki czy rabaty. Wybierając się przykładowo do Liverpoolu w Wielkiej Brytanii należy liczyć się z poniesionym kosztem od 450 do 470 zł; bilet w jedną stronę bez zniżek. Czas takiej podróży przykładowo z Krakowa wynosi około 11 godzin i wymaga przeprawy promowej, najczęściej realizowanej pomiędzy miejscowościami Calais, a Dover. Przewoźnicy oferują trasy bezpośrednie z polskich miejscowości do Liverpoolu to Polonia Transport, Pol-Fol oraz Eurolines Polska. Sprawdź również ofertę Rudnik Tumay.

Bilety autokarowe do Anglii
Bilety autokarowe do Belgii
Bilety autokarowe do Holandii
Bilety autokarowe do Szwajcarii
Bilety autokarowe do Francji
Bilety autokarowe do Włoch
Bilety autokarowe do Irlandii
Bilety autokarowe do Portugalii
Bilety autokarowe do Finlandii
Bilety autokarowe do Chorwacji
Bilety autokarowe do Bułgarii

Nie jest ich dużo, aczkolwiek są to duże firmy i dzięki uruchomieniu połączeń antenowych umożliwiają dostęp do przewozów na tych trasach wszystkim regionom w Polsce. Przykładowa trasa rozpoczyna się w Przemyślu, prowadzi przez polskie: Łańcut, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Wrocław, Dover, Londyn, Cambridge, Brighton, Winchester, Bristol, Reading, Birmingham, Worcester, Darlington, Derby, Mansfield, Nottingham, Norwich, Exeter, Cardiff, Swansea, Bolton, Stockport, Manchester i Chaster, aż do Liverpoolu, a docelowo jedzie do Youghal.